Hakkımızda

    Ardox, 2018 yılında kurucularının 15 yıllık sektör deneyimlerini harmanlayarak başta geçiş kontrol sistemleri olmak üzere zayıf akım sistemleri gibi komplike alt yapıların kablolaması ile başlayan, montaj sürecinden yazılım adaptasyonuna kadar uçtan uca bilgi akışını sağlayan, güvenlik teknolojilerinde etkin çözümler sunan, sadece profesyonel olduğu konularda hizmet anlayışına sahip Devlet Destekli kurulmuş, genç, dinamik, vizyon sahibi bir kuruluştur.

    Başta Ankara olmak üzere,  ayrım yapmadan Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna hizmetlerini iş hacimi doğrultusunda doğru, dürüst ve taahhüt ettiği zaman diliminde kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Sizlerde deneyimlerimizden faydalanmak ve kurumsal bir teknolojik alt yapı kurdurmak için mesaj bıraka bilirsiniz.

    Özellikle teknolojinin hızlı gelişimi ile beraber alt yapının daha fazla ön plana çıktığı fiber optik sonlandırma ile mesafe sınırı olmadan her türlü zayıf akım sistemini biraraya getiren yazılım algoritmalarının gelişmesini takip ederek güvenlik açıklarını ortadan kaldıran kurumsal ürünlerin sonlandırmaları ile kontrol mekanizmasını hızlandıran alt yapıları sorunsuz bir şekilde tarafımızca entegre edile bilmektedir.